De Geluidsarchitect

Genre: 
gitaar

Het beste uit 15 jaar De Geluidsarchitect: de top 40!

Bekijk de lijst hier >>> http://www.radioscorpio.be/hetbesteuit15jaardegeluidsarchitectdetop40

De top 15 van de technieker: http://www.radioscorpio.be/15jaardegeluidsarchitectdetop15vandetechnieker

De top 15 van de samensteller: http://www.radioscorpio.be/15jaardegeluidsarchitectdetop15vandesamensteller

Dit najaar: 15 jaar De Geluidsarchitect

September
>>> Dinsdag 16/09 (20u): vrijkaarten te winnen voor Goat + Moon Duo + White Hills + Bo Ningen + Crows (21/09 live in de AB)
>>> Dinsdag 23/09 (20u): interview met Drums Are for Parades + vrijkaarten te winnen voor hun optreden in de Magasin 4 + vrijkaarten te winnen voor Part Chimp  (26/09 live in Magasin 4)
>>> Dinsdag 30/09 (20u): vrijkaarten te winnen voor Helmet (02/10 live in de AB)

Oktober
>>> Dinsdag 07/10 (20u): special en interview Scratch+Snuffest + weekendtickets te winnen! + The Glücks te gast
>>> Dinsdag 14/10 (20u): interview met Nordmann + vrijkaarten te winnen voor Peter Broderick (16/10 live in Stuk)
>>> Dinsdag 21/10 (20u): vrijkaarten te winnen voor His Electro Blue Voice (25/10 live in Magasin 4)
>>> Dinsdag 28/10 (20u): vrijkaarten te winnen voor Sebadoh (03/11 live in Trix)
>>> Woensdag 29/10 (20u30): te gast bij Runderground (RUN, Namur)

November
>>> Dinsdag 04/11 (20u): interview met Federico Albanese + vrijkaarten te winnen voor Pilod + Swingers + Soldier Six (22/11 live in Sojo)
>>> Dinsdag 04/11 (21u): De Geluidsarchitect-muziekquiz (café Libertad, Leuven)
>>> Zondag 09/11 (18u): te gast bij Kool Strings (48 FM, Luik)
>>> Dinsdag 11/11 (20u): het beste van 15 jaar De Geluidsarchitect + vrijkaarten voor And You Will Know Us by the Trail of Dead (23/11 live in de VK)
>>> Dinsdag 18/11 (20u): vrijkaarten te winnen voor Trans Am + Go March (22/11 live in de Beursschouwburg)
>>> Dinsdag 25/11 (20u): vrijkaarten te winnen voor Zu + Morkobot + [SIC] (04/12 live in Magasin 4)

December
>>> Dinsdag 02/12 (22u): te gast bij Daydream Nation (Radio Panik, Brussel) (geen uitzending op Scorpio vandaag)
>>> Dinsdag 09/12 (20u): vrijkaarten te winnen voor BRNS (18/12 live in Stuk)
>>> Dinsdag 16/12 (20u): jaaroverzicht - het beste van 2014


Herbeluister de uitzendingen op Mixcloud!

www.mixcloud.com/degeluidsarchitect

 

Interview met BRNS

Beluister hier het halfjaaroverzicht!

Interview met If These Trees Could Talk

Interview met The Samuel Jackson Five

Interview en live-sessie Flying Horseman

Interview met New Bleeders

Miasma & The Carousel of Headless Horses – Perilous Fathoms (Perils)
Black Mountain – Mary Lou (Year Zero-soundtrack)
The Megaphonic Thrift – Tune Your Mind (The Megaphonic Thrift)
New Bleeders – Horses (New Bleeders)
New Bleeders – Words to the Wise (New Bleeders)
New Bleeders – Reality Ripper (New Bleeders)
Drive like Jehu – If It Kills You (Drive like Jehu)
Big’N – Godawful (Dying Breed-verzamelaar)

 

Interview met Peter Kernel

Meer uitzendingen

Herbeluister hier de meest recente uitzendingen, volledig gratis en legaal:

www.mixcloud.com/DeGeluidsarchitect

Het beste van 2011: mix voor Gonzo (circus)

Beluister hier deel 1: www.mixcloud.com/gonzocircus/gonzo-in-the-mix-part-6
Beluister hier deel 2: www.mixcloud.com/gonzocircus/2011-in-the-mix-part-7/

 

Jaaroverzicht - Top 15 van 2011

1. Grails – Deep Politics
2. Russian Circles - Empros
3. Shels – Plains of the Purple Buffalo
4. Steven Wilson – Grace for Drowning
5. Young Widows – In and out of Youth and Lightness
6. The Psychic Paramount – II
7. Glorie – Glorie
8. Sgt. – Birthday
9. Peter Kernel – White Death Black Heart
10. Black Spires - - -
11. Bluebridge the Quartet – Bluebridge the Quartet
12. Mamiffer – Mare Decendrii
13. Vessels - Helioscope
14. Esmerine - La Lechuza
15. Mogwai – Hardcore Will Never Die, but You Will

***

Mini-releases: BRNS, Oxes en Big’N

Heruitgave: Bitch Magnet

***

Keuze van de technieker: Steak Number Eight

 

Meer playlists

Bekijk hier alle playlists van 2011:
http://www.radioscorpio.be/station/playlists/167


Het programma

"This radio show plays guitar records that stand out in creativity, extreme power or intense beauty."

De Geluidsarchitect gaat op zoek naar De Andere Gitaar... Organische soundscapes, magistrale gitaaruithalen, noise, opbouw, aandacht voor detail, gitaargekte, repetitiviteit of van de hak op de tak, en bloedmooie, veelgelaagde melodieën. Veel strofes en refreinen zult u niet aantreffen in dit programma.

Kwamen al interviewgewijs aan bod: 31 Knots, 65 Days of Static, The Album Leaf, Apse, Arab Strap, Battles, Berg Sans Nipple, Black Heart Procession, Caspian, Crippled Black Phoenix, Damon Che (Don Caballero), David Grubbs (Gastr del Sol, Codeine, Bastro), Do Make Say Think, Doug Scharin (Him, Rex, June of 44), Dreamend, Early Day Miners, Enablers, Explosions in the Sky, Federico Albanese, Fly Pan Am, Girls against Boys, God Is an Astronaut, Grails, Hangedup, If These Trees Could Talk, I Like Trains, Isis, Karate, Kokomo, Kong, Lost in Kiev, Magyar Posse, Maserati, Maybeshewill, Migala, Mono, My Education, Neurosis, Ostinato, Oxes, The Paper Chase, Pelican, Peter Kernel, Pinback, Pirate Ship Quintet, Red Sparowes, Rothko, Russian Circles, Salvatore, Samuel Jackson Five,Scraps of Tape, Sleeping People, Tarentel, This Will Destroy You, Todd, Tortoise, We vs Death, Zu,...

Belgische gasten: Agents in Panama, Black Heart Rebellion, BRNS, Cecilia Eyes, Celestial Wolves, Codasync, Condor Gruppe, Dans Dans, Dead Souls,  A December Lake, Drums Are for Parades, Falling Man, Flipo Mancini, Flying Horseman, Germans, Glücks, Grim, Guernica, Hitch, Klunen, MannGold de Cobre, MIAVA, Motek, Musth, New Bleeders, Nordmann, Pentark, Pilod, De Portables, Rape Blossoms, [SIC], Spookhuisje, Stadt, Starfield Season, Statue, Sweek, Tomàn, Transit, We Stood like Kings, Willo the Wisp, Wixel, Yawns, Yuko,...

L'architecte sonore 1.0: Runderground (Ben Hageman, Radio Universitaire Namuroise)
L'architecte sonore 2.0: Wim Maesschalck (Wixel, Guernica)
L'architecte sonore 3.0: Pentark (Spank Me More)
L'architecte sonore 4.0: Casse Brique (Honest House)

Hou deze pagina in de gaten voor vrijkaarten, gratis cd's en andere cadeaus.

di 10 mei 2011 - 00:33
0

Dinsdag 10 mei (20u):

* Interview met Kokomo (nieuwe plaat: 'If Wolves')

* Vrijkaarten voor de Spank Me More-labelavond met Casse Brique (laatste optreden ooit!) + Petula Clarck (Les Ateliers Claus, Brussel)

Live streaming: www.radioscorpiobe/luister

Herbeluister de vorige aflevering hier:
www.mixcloud.com/DeGeluidsarchitect/de-geluidsarchitect-2011-17-3-mei-2011/?utm_source=facebook&utm_medium=share_button&utm_campaign=cloudcast_page

di 26 april 2011 - 01:15
0

Vandaag dinsdag 26 april: terugblik op het Dunk-festival en nieuw werk van o.a. Tides from Nebula en Battles.

Volgende uitzendingen:
* Dinsdag 3 mei: vrijkaarten voor Reiziger + Musth (Stuk, Leuven)
* Dinsdag 10 mei: interview met Kokomo (nieuwe plaat: 'If Wolves')
* Dinsdag 17 mei: interview met 31 Knots
* Dinsdag 24 mei: interview met Caspian
* In juni: interview met God Is an Astronaut

di 8 februari 2011 - 00:27
0
1. Maserati – Pyramid of the Sun
2. Parlour – Simulacrenfield
3. Motorpsycho – Heavy Metal Fruit
4. Ninth Moon Black – Kalyug
5. Envy – Recitation
6. US Christmas – Run Thick in the Night
7. Three Mile Pilot – The Inevitable Past Is the Future Forgotten
8. Flying Horseman – Wild Eyes
9. Toe – For Long Tomorrow
10. Tristeza – Paisajes
11. My Education – Sunrise
12. Talons – Hollow Realm
13. Junius – The Martyrdom of a Catastrophist
14. Grails – Black Tar Prophecies Vol. 4
15. Algernon – Ghost Surveillance
wo 10 februari 2010 - 00:24
0
1. Russian Circles - Geneva
2. And You Will Know Us by the Trail of Dead - Century of Self
3. Scraps of Tape - Grand Letdown
4. Tomàn - Where Wolves Wear Wolf Wear
5. Kong - What It Seems Is what You Get
6. Up-C Down-C - Firewolf
7. Part Chimp - Thriller
8. The Paper Chase – Someday This Could All Be Yours (Vol. 1)
9. Apse – Climb up
10. From Monument to Masses – On Little Known Frequencies
11. Tristeza – Fate Unfolds
12. Irepress – Sol Eye Sea I
13. Isis – Wavering Radiant
14. Zu – Carboniferous
15. The Mercury Program – Chez Viking
di 10 februari 2009 - 00:24
0
1. September Malevolence - After this Darkness, There's a Next
2. Russian Circles - Station
3. The Samuel Jackson Five - Goodbye Melody Mountain
4. Vessels - White Fields and Open Devices
5. The Photographic - Pictures of a Changing World
6. Aucan - Aucan
7. Transit - Whitewater
8. Motek - Port Sunshine
9. All the Saints - Fire on Corridor X
10. Torche - Meanderthal
11. Young Widows - Old Wounds
12. God Is an Astronaut - God Is an Astronaut
13. Unwed Sailor - Little Wars
14. Daturah - Reverie
15. Bulbul - Bulbul 6
zo 10 februari 2008 - 00:24
0
1. Scraps of Tape - This Is A Copy Is This A Copy
2. Grails - Burning Off Impurities
3. Maserati - Inventions For The New Season
4. Shels - Sea Of The Dying Dhow
5. I Like Trains - Elegies To Lessons Learnt
6. Hurtmold - Mestro
7. 65 Days of Static - The Destruction Of Small Ideas
8. Neurosis - Given To The Rising
9. Piano Magic - Part Monster
10. If These Trees Could Talk – If These Trees Could Talk
11. Explosions in the Sky - All Of A Sudden I Miss Everyone
12. Do Make Say Think - You, You're a History in Rust
13. SDNMT – The Goal Is to Make the Animals Happy
14. Caspian – The Four Trees
15. God Is an Astronaut - Far From Refuge
za 10 februari 2007 - 00:24
0
1. Isis - In the Absence of Truth
2. Tone- Solidarity
3. Envy - Insomniac Doze
4. Red Sparowes - Every Red Heart Shines toward the Red Sun
5. Lower Forty-Eight - Apertures
6. Don Caballero - World Class Listening Problem
7. Motek - Motek
8. Battles - EPC / B EP
9. Enablers - Output Negative Space
10. We vs Death - We too Are Concerned / We Are too Concerned
11. Cougar - Law
12. Mogwai - Mr. Beast
13. I Like Trains - Progress – Reform
14. Gregor Samsa - 55:12
15. Couch - Figur 5
vr 10 februari 2006 - 00:24
0
1. 65 Days of Static - The Fall of Math
3. Dreamend - As if by Ghosts
4. Tristeza - A Colores
5. Shipping News - Flies the Fields
6. 65 Days of Static - One Time for All Time
7. Arab Strap - The Last Romance
8. Scraps of Tape - Read between the Lines at All Times
9. Red Sparowes - At the Soundless Dawn
10. Pelican – The Fire in Our Throats Will Beckon the Thaw
11. Sweek – The Unbelievable Cinematic Crash
12. Kinski – Alpine Static
13. Sennen – Widows
14. Hrsta – Stem Stem in Electro
15. Camping – Dancing Days