De Geluidsarchitect

De Geluidsarchitect 2015-25 (23 juni 2015) BEST OF JANUARY – JUNE 2015 by De Geluidsarchitect on Mixcloud

De uitzendingen van het voorjaar!

Januari 2016
>>> Dinsdag 05/01 (20u): interview met Micha Volders (Meteor Musik, Chrome Brulée, El Guapo Stuntteam,…)
>>> Dinsdag 12/01 (20u): vrijkaarten te winnen voor Hey Colossus + Mind Rays (14/01 live in de Charlatan)
>>> Dinsdag 19/01 (20u):
>>> Dinsdag 26/01 (20u): vrijkaarten te winnen voor Tortoise (10/02 live in Trix)

Februari 2016
>>> Dinsdag 02/02 (20u): vrijkaarten te winnen voor We Are Open op zaterdag: Stadt, El Yunque, It It Anita, KTAOABC, Meteor Musik, The K.,… (13/02 in Trix)
>>> Dinsdag 09/02 (20u):
>>> Dinsdag 16/02 (20u): vrijkaarten te winnen voor Gum Takes Tooth + Total Victory (18/02 live in de Magasin 4)
>>> Dinsdag 23/02 (20u):

Maart 2016
>>> Dinsdag 01/03 (20u): interview met Mantis (EP release)
>>> Dinsdag 08/03 (20u): vrijkaarten te winnen voor Supergenius + El Yunque (19/03 live in de Charlatan)
>>> Dinsdag 15/03 (20u): vrijkaarten te winnen voor Zenzine + We Stood like Kings (26/03 live in de Magasin 4)
>>> Dinsdag 22/03 (20u): vrijkaarten te winnen voor Big Ups (06/04 live in de VK)
>>> Dinsdag 29/03 (20u): interview met het Insert Name Festival (08-09/04 in Luik)

April 2016
>>> Dinsdag 05/04 (20u): Dunk!festival: interview + combitickets te winnen! (05-07/05 in Zottegem)
>>> Dinsdag 12/04 (20u): interview met Big Ups
>>> Dinsdag 19/04 (20u): vrijkaarten te winnen voor Pop. 1280 + Cocaine Piss + Organic (22/04 live in Magasin 4)
>>> Dinsdag 26/04 (20u):

Mei 2016
>>> Dinsdag 03/05 (20u): vrijkaarten te winnen voor Housewives + La Jungle (07/05 live in de Charlatan)
>>> Dinsdag 10/05 (20u): vrijkaarten te winnen voor Inwolves + Jambinai (18/05 live in de AB)
>>> Dinsdag 17/05 (20u): vrijkaarten te winnen voor My Disco (25/05 live in Het Bos)
>>> Dinsdag 24/05 (20u):
>>> Dinsdag 31/05 (20u):

Juni 2016
>>> Dinsdag 07/06 (20u):
>>> Dinsdag 14/06 (20u):
>>> Dinsdag 21/06 (20u):
>>> Dinsdag 28/06 (20u): halfjaaroverzicht

De Geluidsarchitect 2015-36 (17 november 2015) STADT interview by De Geluidsarchitect on Mixcloud

Het beste van 2014

De beste platen van 2014: beluister hier:
www.mixcloud.com/DeGeluidsarchitect/de-geluidsarchitect-2014-34-11-november-2014-best-of-15-years-de-geluidsarchitect

De 50 beste tracks van 2014: bekijk de lijst hier:
www.radioscorpio.be/degeluidsarchitectde50bestetracksvan2014

Het beste uit 15 jaar De Geluidsarchitect: de top 40!

Bekijk de lijst hier >>> http://www.radioscorpio.be/hetbesteuit15jaardegeluidsarchitectdetop40

De top 15 van de technieker: http://www.radioscorpio.be/15jaardegeluidsarchitectdetop15vandetechnieker

De top 15 van de samensteller: http://www.radioscorpio.be/15jaardegeluidsarchitectdetop15vandesamensteller

Herbeluister de uitzendingen op Mixcloud!

www.mixcloud.com/degeluidsarchitect

Interview met BRNS

Beluister hier het halfjaaroverzicht!

Interview met If These Trees Could Talk

Interview met The Samuel Jackson Five

Interview en live-sessie Flying Horseman

Interview met New Bleeders

Miasma & The Carousel of Headless Horses – Perilous Fathoms (Perils)
Black Mountain – Mary Lou (Year Zero-soundtrack)
The Megaphonic Thrift – Tune Your Mind (The Megaphonic Thrift)
New Bleeders – Horses (New Bleeders)
New Bleeders – Words to the Wise (New Bleeders)
New Bleeders – Reality Ripper (New Bleeders)
Drive like Jehu – If It Kills You (Drive like Jehu)
Big’N – Godawful (Dying Breed-verzamelaar)

 

Interview met Peter Kernel

Meer uitzendingen

Herbeluister hier de meest recente uitzendingen, volledig gratis en legaal:

www.mixcloud.com/DeGeluidsarchitect

Het beste van 2011: mix voor Gonzo (circus)

Beluister hier deel 1: www.mixcloud.com/gonzocircus/gonzo-in-the-mix-part-6
Beluister hier deel 2: www.mixcloud.com/gonzocircus/2011-in-the-mix-part-7/

 

Jaaroverzicht – Top 15 van 2011

1. Grails – Deep Politics
2. Russian Circles – Empros
3. Shels – Plains of the Purple Buffalo
4. Steven Wilson – Grace for Drowning
5. Young Widows – In and out of Youth and Lightness
6. The Psychic Paramount – II
7. Glorie – Glorie
8. Sgt. – Birthday
9. Peter Kernel – White Death Black Heart
10. Black Spires – – –
11. Bluebridge the Quartet – Bluebridge the Quartet
12. Mamiffer – Mare Decendrii
13. Vessels – Helioscope
14. Esmerine – La Lechuza
15. Mogwai – Hardcore Will Never Die, but You Will

***

Mini-releases: BRNS, Oxes en Big’N

Heruitgave: Bitch Magnet

***

Keuze van de technieker: Steak Number Eight

Meer playlists

Bekijk hier alle playlists van 2011:
http://www.radioscorpio.be/station/playlists/167

Het programma

“This radio show plays guitar records that stand out in creativity, extreme power or intense beauty.”

De Geluidsarchitect gaat op zoek naar De Andere Gitaar… Organische soundscapes, magistrale gitaaruithalen, noise, opbouw, aandacht voor detail, gitaargekte, repetitiviteit of van de hak op de tak, en bloedmooie, veelgelaagde melodieën. Veel strofes en refreinen zult u niet aantreffen in dit programma.

Kwamen al interviewgewijs aan bod: 31 Knots, 65 Days of Static, The Album Leaf, Apse, Arab Strap, Battles, Berg Sans Nipple, Black Heart Procession, Caspian, Crippled Black Phoenix, Damon Che (Don Caballero), David Grubbs (Gastr del Sol, Codeine, Bastro), Do Make Say Think, Doug Scharin (Him, Rex, June of 44), Dreamend, Early Day Miners, Enablers, Explosions in the Sky, Federico Albanese, Fly Pan Am, Girls against Boys, God Is an Astronaut, Grails, Hangedup, If These Trees Could Talk, I Like Trains, Isis, Karate, Kokomo, Kong, Lost in Kiev, Magyar Posse, Maserati, Maybeshewill, Migala, Mono, My Education, Neurosis, Ostinato, Oxes, The Paper Chase, Pelican, Peter Kernel, Pinback, Pirate Ship Quintet, Red Sparowes, Rothko, Russian Circles, Salvatore, Samuel Jackson Five,Scraps of Tape, Sleeping People, Tarentel, This Will Destroy You, Todd, Tortoise, We vs Death, Zu,

Belgische gasten: Agents in Panama, Black Heart Rebellion, BRNS, Cecilia Eyes, Celestial Wolves, Codasync, Condor Gruppe, Dans Dans, Dead Souls,  A December Lake, Drums Are for Parades, Falling Man, Flipo Mancini, Flying Horseman, Germans, Glücks, Grim, Guernica, Hitch, Klunen, MannGold de Cobre, MIAVA, Motek, Musth, New Bleeders, Nordmann, Pentark, Pilod, De Portables, Rape Blossoms, [SIC], Spookhuisje, Stadt, Starfield Season, Statue, Sweek, Tomàn, Transit, We Stood like Kings, Willo the Wisp, Wixel, Yawns, Yuko,

L’architecte sonore 1.0: Runderground (Ben Hageman, Radio Universitaire Namuroise)
L’architecte sonore 2.0: Wim Maesschalck (Wixel, Guernica)
L’architecte sonore 3.0: Pentark (Spank Me More)
L’architecte sonore 4.0: Casse Brique (Honest House)

Hou deze pagina in de gaten voor vrijkaarten, gratis cd’s en andere cadeaus.