De Geluidsarchitect

Voorjaar 2019: interviews en vrijkaarten!

Januari 2018
>>> Dinsdag 08/01 (20u): het beste van 2018: deel 2
>>> Dinsdag 15/01 (20u): uitzending
>>> Dinsdag 22/01 (20u): vrijkaarten te winnen voor Peuk + Public Psyche (25/01 live in de Charlatan / Scratch+Snuff)
>>> Dinsdag 29/01 (20u): vrijkaarten te winnen voor dag 1 van And You Will Know Us by the Trail of Dead (12/02 live in Trix)

Februari 2019
>>> Dinsdag 12/02 (20u): uitzending
>>> Dinsdag 19/02 (20u): interview met Helium Horse Fly
>>> Dinsdag 26/02 (20u): interview met Motorik

Maart 2019
>>> Dinsdag 05/03 (20u): vrijkaarten te winnen voor Barst + Hemelbestormer + 30,000 Monkies + Vonnis (08/03 live in de Charlatan en de Kinky Star / Scratch+Snuff)
>>> Dinsdag 12/03 (20u): interview met The Germans
>>> Dinsdag 19/03 (20u): vrijkaarten te winnen voor The Germans (03/04 live in De Centrale / Democrazy)
>>> Dinsdag 26/03 (20u): interview met Farrm + vrijkaarten te winnen voor Street Sects (04/04 live in de Magasin 4)

April 2019
>>> Dinsdag 02/04 (20u): interview met Stadt + vrijkaarten te winnen voor Daughters (11/04 live in de Botanique)
>>> Dinsdag 09/04 (20u): vrijkaarten te winnen voor Blow 3.0 + Molten Penguin (24/04 live in De Vooruit/ Democrazy)
>>> Dinsdag 16/04 (20u): vrijkaarten te winnen voor The Psychotic Monks Lysistrata + Endless Dive (25/04 live in de Botanique )
>>> Dinsdag 23/04 (20u): dunk!festival: interview + dagtickets te winnen

>>> Dinsdag 30/04 (20u): vrijkaarten te winnen voor Lubomyr Melnyk (02/05 live in de Botanique) én voor Big Lad + La Jungle (03/05 live in de Charlatan / Scratch & Snuff)

Mei 2019
>>> Dinsdag 07/05 (20u): uitzending
>>> Dinsdag 14/05 (20u): uitzending
>>> Dinsdag 21/05 (20u): vrijkaarten te winnen voor Kikagaku Moyo + Wooden Shjips + Wand (27/05 live in de Botanique)
>>> Dinsdag 28/05 (20u): vrijkaarten te winnen voor Jambinai (05/06 live in de AB)

Juni 2019
>>> Dinsdag 04/06 (20u): uitzending
>>> Dinsdag 11/06 (20u): uitzending
>>> Dinsdag 18/06 (20u): vrijkaarten te winnen voor Enablers (29/06 live in de Magasin 4)
>>> Dinsdag 25/06 (20u): halfjaaroverzicht

Het beste van 15 jaar De Geluidsarchitect!

 

De Geluidsarchitect voor Radio Harlaz (Mad about Mountains)

De interviews






















































Eindejaarslijstjes











De 50 beste tracks van 2014: www.radioscorpio.be/degeluidsarchitectde50bestetracksvan2014

De festivalspecials: dunk!festival






Jaaroverzicht – Top 15 van 2011

1. Grails – Deep Politics
2. Russian Circles – Empros
3. Shels – Plains of the Purple Buffalo
4. Steven Wilson – Grace for Drowning
5. Young Widows – In and out of Youth and Lightness
6. The Psychic Paramount – II
7. Glorie – Glorie
8. Sgt. – Birthday
9. Peter Kernel – White Death Black Heart
10. Black Spires – – –
11. Bluebridge the Quartet – Bluebridge the Quartet
12. Mamiffer – Mare Decendrii
13. Vessels – Helioscope
14. Esmerine – La Lechuza
15. Mogwai – Hardcore Will Never Die, but You Will

Mini-releases: BRNS, Oxes en Big’N
Heruitgave: Bitch Magnet

Het programma

“This radio show selects contemporary music that stands out in creativity, extreme power or intense beauty.”

Organische soundscapes, magistrale gitaaruithalen, noise, opbouw, aandacht voor detail, gitaargekte, repetitiviteit of van de hak op de tak, en bloedmooie, veelgelaagde melodieën. Veel strofes en refreinen zult u niet aantreffen in dit radioprogramma.

Kwamen al interviewgewijs aan bod: 31 Knots, 65 Days of Static, The Album Leaf, Apse, Arab Strap, Battles, Berg Sans Nipple, Big Ups, Black Heart Procession, Caspian, Crippled Black Phoenix, Damon Che (Don Caballero), David Grubbs (Gastr del Sol, Codeine, Bastro), Do Make Say Think, Doug Scharin (Him, Rex, June of 44), Dreamend, Early Day Miners, Enablers, Explosions in the Sky, Federico Albanese, Fly Pan Am, Girls against Boys, God Is an Astronaut, Grails, Hangedup, If These Trees Could Talk, I Like Trains, Isis, Karate, Kokomo, Kong, Lost in Kiev, Magyar Posse, Maserati, Maybeshewill, Migala, Mono, My Education, Neurosis, Ostinato, Oxes, The Paper Chase, Pelican, Peter Kernel, Pinback, Pirate Ship Quintet, Red Sparowes, Rothko, Russian Circles, Salvatore, Samuel Jackson Five,Scraps of Tape, Sleeping People, Tarentel, This Will Destroy You, Todd, Tortoise, We vs Death, Zu,

Belgische gasten: Agents in Panama, Black Heart Rebellion, BRNS, Cecilia Eyes, Celestial Wolves, Chrome Brulée, Codasync, Condor Gruppe, Dans Dans, Dead Souls,  A December Lake, Drums Are for Parades, Falling Man, Flipo Mancini, Flying Horseman, Germans, Glücks, Go March, Grim, Guernica, Hitch, Klunen, MannGold de Cobre, Mantis, Meteor Musik, MIAVA, Motek, Musth, New Bleeders, Nordmann, Pentark, Pilod, De Portables, Rape Blossoms, [SIC], Spookhuisje, Stadt, Starfield Season, Statue, Sweek, Tomàn, Transit, We Stood like Kings, Willo the Wisp, Wixel, Yawns, Yuko,

Interviews voor Signaal/Ruis: 30,000 Monkies, Bed Rugs, Believo, Blackie & The Oohoos, Blaegger, Brutus, Dvkes, El Yunque, The Girl who Cried Wolf, The Guru Guru, Horses on Fire, Kabul Golf Club, In-Kata, Interesting Television Programs, Kapitan Korsakov, Kiss the Anus of a Black Cat, Little Trouble Kids, Maze, Mosquito, Musth, Rott Childs, The Sedan Vault, Sore Losers, Teen Creeps, Tubelight, Vandal X

L’architecte sonore 1.0: Runderground (Ben Hageman, Radio Universitaire Namuroise)
L’architecte sonore 2.0: Wim Maesschalck (Wixel, Guernica)
L’architecte sonore 3.0: Pentark (Spank Me More)
L’architecte sonore 4.0: Casse Brique (Honest House)

Hou deze pagina in de gaten voor vrijkaarten, gratis cd’s en andere cadeaus.