De Geluidsarchitect

De meest recente interviews: El Yunque, Celestial Wolves, Statue, Heisa en Mantis!

Najaar 2018: interviews en vrijkaarten

September 2018
>>> Dinsdag 11/09 (20u): eerste uitzending na de zomer
>>> Dinsdag 18/09 (20u): vrijkaarten te winnen voor Heisa + Sunflowers (20/09 live in de Charlatan / Scratch & Snuff)
>>> Dinsdag 25/09 (20u): interview met Celestial Wolves

Oktober 2018
>>> Dinsdag 02/10 (20u): interview met El Yunque
>>> Dinsdag 09/10 (20u): vrijkaarten te winnen voor Flamingods + Phoenician Drive (18/10 live in Stuk)
>>> Dinsdag 16/10 (20u): uitzending
>>> Dinsdag 23/10 (20u): vrijkaarten te winnen voor Wanheda + Astodan + Telepathy (01/11 live in De Klinker)
>>> Dinsdag 30/10 (20u): uitzending

November 2018
>>> Dinsdag 06/11 (20u): vrijkaarten te winnen voor Peter Kernel (23/11 live in de Charlatan / Scratch & Snuff)
>>> Dinsdag 13/11 (20u): interview La Ferme Festival (Louvain-la-Neuve)
>>> Dinsdag 20/11 (20u): vrijkaarten te winnen voor Kikagaku Moyo (27/11 live in de AB)
>>> Dinsdag 27/11 (20u): uitzending

December 2018
>>> Dinsdag 04/10 (20u): uitzending
>>> Dinsdag 11/10 (20u): uitzending
>>> Dinsdag 18/10 (20u): jaaroverzicht

Voorjaar 2018: interviews en vrijkaarten

Januari 2018
>>> Dinsdag 09/01 (20u): uitzending
>>> Dinsdag 16/01 (20u): vrijkaarten te winnen voor Peter Kernel + Indiai (17/01 live in NEST in Gent)
>>> Dinsdag 23/01 (20u): uitzending
>>> Dinsdag 30/01 (20u): vrijkaarten te winnen voor dag 1 van We Are Open (Nordmann, Six Hands, Stikstof,… in Trix)

Februari 2018
>>> Dinsdag 06/02 (20u): uitzending
>>> Dinsdag 13/02 (20u): uitzending
>>> Dinsdag 20/02 (20u): uitzending
>>> Dinsdag 27/02 (20u): vrijkaarten te winnen voor Nordmann + Fornet (09/03 live in Het Depot (Leuven))

Maart 2018
>>> Dinsdag 06/03 (20u): interview met MANTIS + vrijkaarten te winnen voor Esmerine (14/03 live in Het Bos)
>>> Dinsdag 13/03 (20u): interview met HEISA + vrijkaarten te winnen voor Part Chimp + 30,000 Monkies + Youff (24/03 live in de Magasin 4)
>>> Dinsdag 20/03 (20u): special Stellar Swamp Festival + festivalpas te winnen + vrijkaarten te winnen voor Hey Colossus (25/03 live in de Magasin 4)
>>> Dinsdag 27/03 (20u): gloednieuwe EP’s van The Girl who Cried Wolf te winnen

April 2018
>>> Dinsdag 03/04 (20u): vrijkaarten te winnen voor Minami Deutsch + Muziekvereniging De Clingse Bossen (18/04 live in De Koer (Gent) / Scratch & Snuff)
>>> Dinsdag 10/04 (20u): special Insert Name Festival + vrijkaarten te winnen voor HEISA + Fornet + Shht (14/04 live in De Klinker)
>>> Dinsdag 17/04 (20u): special dunk!festival : interview + vrijkaarten te winnen!
>>> Dinsdag 24/04 (20u): uitzending

Mei 2018
>>> Dinsdag 01/05 (20u): vrijkaarten te winnen voor Psych over 9000: Ulrika Spacek, White Hills, Phoenician Drive, Bed Rugs,…   (10/05 live in Gent)
>>> Dinsdag 08/05 (20u): vrijkaarten te winnen voor Wrekmeister Harmonies (18/05 live in de Charlatan (Gent) / Scratch & Snuff) én voor Anna Von Hausswolff (28/05 live in de AB)
>>> Dinsdag 15/05 (20u): interview met Statue + vrijkaarten te winnen voor CIRCLE (24/05 live in Het Bos)
>>> Dinsdag 22/05 (20u): vrijkaarten te winnen voor Moaning (27/05 live in de AB) én voor Sumac + Hey Colossus (29/05 live in de Reflektor in Luik)
>>> Dinsdag 29/05 (20u): vrijkaarten te winnen voor Big Ups (05/06 live in de Magasin 4)

Juni 2018
>>> Dinsdag 05/06 (20u): vrijkaarten te winnen voor The Mechanics (08/06 live in Trefpunt in Gent)
>>> Dinsdag 12/06 (20u): vrijkaarten te winnen voor Distorted Pony (24/06 live in de Magasin 4)
>>> Dinsdag 19/06 (20u): uitzending
>>> Dinsdag 26/06 (20u): halfjaaroverzicht

Het beste van 15 jaar De Geluidsarchitect!

 

De Geluidsarchitect voor Radio Harlaz (Mad about Mountains)

De interviews






















































Eindejaarslijstjes











De 50 beste tracks van 2014: www.radioscorpio.be/degeluidsarchitectde50bestetracksvan2014

De festivalspecials: dunk!festival






 

Jaaroverzicht – Top 15 van 2011

1. Grails – Deep Politics
2. Russian Circles – Empros
3. Shels – Plains of the Purple Buffalo
4. Steven Wilson – Grace for Drowning
5. Young Widows – In and out of Youth and Lightness
6. The Psychic Paramount – II
7. Glorie – Glorie
8. Sgt. – Birthday
9. Peter Kernel – White Death Black Heart
10. Black Spires – – –
11. Bluebridge the Quartet – Bluebridge the Quartet
12. Mamiffer – Mare Decendrii
13. Vessels – Helioscope
14. Esmerine – La Lechuza
15. Mogwai – Hardcore Will Never Die, but You Will

Mini-releases: BRNS, Oxes en Big’N
Heruitgave: Bitch Magnet

Het programma

“This radio show selects contemporary music that stands out in creativity, extreme power or intense beauty.”

Organische soundscapes, magistrale gitaaruithalen, noise, opbouw, aandacht voor detail, gitaargekte, repetitiviteit of van de hak op de tak, en bloedmooie, veelgelaagde melodieën. Veel strofes en refreinen zult u niet aantreffen in dit radioprogramma.

Kwamen al interviewgewijs aan bod: 31 Knots, 65 Days of Static, The Album Leaf, Apse, Arab Strap, Battles, Berg Sans Nipple, Big Ups, Black Heart Procession, Caspian, Crippled Black Phoenix, Damon Che (Don Caballero), David Grubbs (Gastr del Sol, Codeine, Bastro), Do Make Say Think, Doug Scharin (Him, Rex, June of 44), Dreamend, Early Day Miners, Enablers, Explosions in the Sky, Federico Albanese, Fly Pan Am, Girls against Boys, God Is an Astronaut, Grails, Hangedup, If These Trees Could Talk, I Like Trains, Isis, Karate, Kokomo, Kong, Lost in Kiev, Magyar Posse, Maserati, Maybeshewill, Migala, Mono, My Education, Neurosis, Ostinato, Oxes, The Paper Chase, Pelican, Peter Kernel, Pinback, Pirate Ship Quintet, Red Sparowes, Rothko, Russian Circles, Salvatore, Samuel Jackson Five,Scraps of Tape, Sleeping People, Tarentel, This Will Destroy You, Todd, Tortoise, We vs Death, Zu,

Belgische gasten: Agents in Panama, Black Heart Rebellion, BRNS, Cecilia Eyes, Celestial Wolves, Chrome Brulée, Codasync, Condor Gruppe, Dans Dans, Dead Souls,  A December Lake, Drums Are for Parades, Falling Man, Flipo Mancini, Flying Horseman, Germans, Glücks, Go March, Grim, Guernica, Hitch, Klunen, MannGold de Cobre, Mantis, Meteor Musik, MIAVA, Motek, Musth, New Bleeders, Nordmann, Pentark, Pilod, De Portables, Rape Blossoms, [SIC], Spookhuisje, Stadt, Starfield Season, Statue, Sweek, Tomàn, Transit, We Stood like Kings, Willo the Wisp, Wixel, Yawns, Yuko,

Interviews voor Signaal/Ruis: 30,000 Monkies, Bed Rugs, Believo, Blackie & The Oohoos, Blaegger, Brutus, Dvkes, El Yunque, The Girl who Cried Wolf, The Guru Guru, Horses on Fire, Kabul Golf Club, In-Kata, Interesting Television Programs, Kapitan Korsakov, Kiss the Anus of a Black Cat, Little Trouble Kids, Maze, Mosquito, Musth, Rott Childs, The Sedan Vault, Sore Losers, Teen Creeps, Tubelight, Vandal X

L’architecte sonore 1.0: Runderground (Ben Hageman, Radio Universitaire Namuroise)
L’architecte sonore 2.0: Wim Maesschalck (Wixel, Guernica)
L’architecte sonore 3.0: Pentark (Spank Me More)
L’architecte sonore 4.0: Casse Brique (Honest House)

Hou deze pagina in de gaten voor vrijkaarten, gratis cd’s en andere cadeaus.