De Geluidsarchitect

De meest recente uitzendingen!

Voorjaar 2017: interviews en vrijkaarten!

Januari 2017
>>> Dinsdag 03/01 (20u): eerste uitzending van 2017
>>> Dinsdag 10/01 (20u): uitzending
>>> Dinsdag 17/01 (20u): uitzending
>>> Dinsdag 24/01 (20u): vrijkaarten te winnen voor Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs (02/02 live in de Charlatan / Scratch+Snuff)
>>> Dinsdag 31/01 (20u): interview met Manngold + vrijkaarten te winnen voor Chrome (07/02 live in Het Bos)

Februari 2017
>>> Dinsdag 07/02 (20u): uitzending
>>> Dinsdag 14/02 (20u): vrijkaarten te winnen voor Esben & The Witch (23/02 live in de Charlatan / Scratch+Snuff)
>>> Dinsdag 21/02 (20u): vrijkaarten te winnen voor Helmet (07/03 live in Het Depot)

>>> Dinsdag 28/02 (20u): vrijkaarten te winnen voor Grails (12/03 live in Het Bos)

Maart 2017
>>> Dinsdag 07/03 (20u): vrijkaarten te winnen voor Russian Circles (17/03 live in de Botanique)
>>> Dinsdag 14/03 (20u): vrijkaarten te winnen voor The Garden (23/03 live in de Botanique)
>>> Dinsdag 21/03 (20u): interview met The Guru Guru + vrijkaarten te winnen voor Paper Hats + Sex Swing (31/03 live in De Kreun)
>>> Dinsdag 28/03 (20u): vrijkaarten te winnen voor Whores + Big Business (06/04 live in Trix / Heartbreaktunes)

April 2017
>>> Dinsdag 04/04 (20u): vrijkaarten te winnen voor Trans Am (20/04 live in Het Bos) + vrijkaarten te winnen voor Qujaku (18/04 live in de Magasin 4)
>>> Dinsdag 11/04 (20u): vrijkaarten te winnen voor Aluk Todolo + Oranssi Pazuzu (23/04 live in de Magasin 4)
>>> Dinsdag 18/04 (20u): interview + special Dunk!festival (25-27/05 in Zottegem) + vrijkaarten te winnen!
>>> Dinsdag 25/04 (20u): vrijkaarten te winnen voor Jambinai (27/04 live in Stuk)

Mei 2017
>>> Dinsdag 02/05 (20u): interview met Pascal Deweze
>>> Dinsdag 09/05 (20u): vrijkaarten te winnen voor Meat Wave (11/05 live in de Magasin 4)
>>> Dinsdag 16/05 (20u): vrijkaarten te winnen voor Part Chimp (24/05 live in Het Bos)
>>> Dinsdag 23/05 (20u): interview met Meat Wave
>>> Dinsdag 30/05 (20u): uitzending

Juni 2017
>>> Dinsdag 06/06 (20u): uitzending
>>> Dinsdag 13/06
(20u): halfjaaroverzicht

Het beste van 15 jaar De Geluidsarchitect!


De Geluidsarchitect voor Radio Harlaz (Mad about Mountains)

De Interviews











































Eindejaarslijstjes








De 50 beste tracks van 2014: www.radioscorpio.be/degeluidsarchitectde50bestetracksvan2014

 

Jaaroverzicht – Top 15 van 2011

1. Grails – Deep Politics
2. Russian Circles – Empros
3. Shels – Plains of the Purple Buffalo
4. Steven Wilson – Grace for Drowning
5. Young Widows – In and out of Youth and Lightness
6. The Psychic Paramount – II
7. Glorie – Glorie
8. Sgt. – Birthday
9. Peter Kernel – White Death Black Heart
10. Black Spires – – –
11. Bluebridge the Quartet – Bluebridge the Quartet
12. Mamiffer – Mare Decendrii
13. Vessels – Helioscope
14. Esmerine – La Lechuza
15. Mogwai – Hardcore Will Never Die, but You Will

Mini-releases: BRNS, Oxes en Big’N
Heruitgave: Bitch Magnet

Het programma

“This radio show selects contemporary music that stands out in creativity, extreme power or intense beauty.”

Organische soundscapes, magistrale gitaaruithalen, noise, opbouw, aandacht voor detail, gitaargekte, repetitiviteit of van de hak op de tak, en bloedmooie, veelgelaagde melodieën. Veel strofes en refreinen zult u niet aantreffen in dit radioprogramma.

Kwamen al interviewgewijs aan bod: 31 Knots, 65 Days of Static, The Album Leaf, Apse, Arab Strap, Battles, Berg Sans Nipple, Big Ups, Black Heart Procession, Caspian, Crippled Black Phoenix, Damon Che (Don Caballero), David Grubbs (Gastr del Sol, Codeine, Bastro), Do Make Say Think, Doug Scharin (Him, Rex, June of 44), Dreamend, Early Day Miners, Enablers, Explosions in the Sky, Federico Albanese, Fly Pan Am, Girls against Boys, God Is an Astronaut, Grails, Hangedup, If These Trees Could Talk, I Like Trains, Isis, Karate, Kokomo, Kong, Lost in Kiev, Magyar Posse, Maserati, Maybeshewill, Migala, Mono, My Education, Neurosis, Ostinato, Oxes, The Paper Chase, Pelican, Peter Kernel, Pinback, Pirate Ship Quintet, Red Sparowes, Rothko, Russian Circles, Salvatore, Samuel Jackson Five,Scraps of Tape, Sleeping People, Tarentel, This Will Destroy You, Todd, Tortoise, We vs Death, Zu,

Belgische gasten: Agents in Panama, Black Heart Rebellion, BRNS, Cecilia Eyes, Celestial Wolves, Chrome Brulée, Codasync, Condor Gruppe, Dans Dans, Dead Souls,  A December Lake, Drums Are for Parades, Falling Man, Flipo Mancini, Flying Horseman, Germans, Glücks, Go March, Grim, Guernica, Hitch, Klunen, MannGold de Cobre, Mantis, Meteor Musik, MIAVA, Motek, Musth, New Bleeders, Nordmann, Pentark, Pilod, De Portables, Rape Blossoms, [SIC], Spookhuisje, Stadt, Starfield Season, Statue, Sweek, Tomàn, Transit, We Stood like Kings, Willo the Wisp, Wixel, Yawns, Yuko,

Interviews voor Signaal/Ruis: 30,000 Monkies, Bed Rugs, Believo, Blackie & The Oohoos, Blaegger, Brutus, Dvkes, El Yunque, The Girl who Cried Wolf, The Guru Guru, Horses on Fire, Kabul Golf Club, In-Kata, Interesting Television Programs, Kapitan Korsakov, Kiss the Anus of a Black Cat, Little Trouble Kids, Maze, Mosquito, Musth, Rott Childs, The Sedan Vault, Sore Losers, Teen Creeps, Tubelight, Vandal X

L’architecte sonore 1.0: Runderground (Ben Hageman, Radio Universitaire Namuroise)
L’architecte sonore 2.0: Wim Maesschalck (Wixel, Guernica)
L’architecte sonore 3.0: Pentark (Spank Me More)
L’architecte sonore 4.0: Casse Brique (Honest House)

Hou deze pagina in de gaten voor vrijkaarten, gratis cd’s en andere cadeaus.

Lees verder

De Geluidsarchitect: playlists zomerprogrammatie

Dinsdag 5 september 2017

Behind the Shadow Drops – Positive Shadow, Negative Light (Harmonic)

Poppy Ackroyd – Trains (Sketches)

Explosions in the Sky – Memorial (The Earth Is not a Cold Dead Place)

Motorpsycho – Ship of Fools (The Tower)

Mogwai – Don’t Believe the Fife (Every Country’s Sun)

Autobahn – The Moral Crossing (The Moral Crossing) (03/11/2017 uit)

Whispering Sons – White Noise (White Noise 7”)

Sextile – AVC (Albeit Living)

Snapped Ankles – I Want My Minutes Back (Come Play the Trees)

Isotope Soap – I Saved You from Jesus (Piñata Chaos EP)

 

Dinsdag 29 augustus 2017

Sternlumen – Neon Lakes (Nørrebro Nights)

Bardspec – Fire Tongue (Hydrogen)

Trans Am – Ship of the Imagination (California Hotel)

Oh Sees – Nite Expo (Orc)

Duds – Elastic Feel (Of a Nature or Degree)

Nordmann – Save the Twos (The Boiling Ground)

Sonic Youth – Theresa’s Sound-World (Dirty)

My Bloody Valentine – Soon (Loveless)

The Most Secret Method – Baggage (Get Lovely)

Xetas – The Jaws (The Tower)

Melt Downer – Back down for the People of the Past (Melt Downer)

MoE – Doll’s Eyes (Examination of the Eye of a Horse)

 

Dinsdag 22 augustus 2017

Nordmann – The King (The Boiling Ground)

BadBadNotGood & Colin Stetson – Confessions Pt II (IV)

Pontiak – Hidden Prettiness (Dialectic of Ignorance)

Agents in Panama – A Firestorm Waiting for a Spark

Papir – V.I (V)

Oh Sees – Animated Violence (Orc)

Really Red – Teaching You the Fear (Teaching You the Fear)

Drahla – Dog Collar Guillotine (Fictional Decision)

Tokyo Shoegazer – Just Alright (Crystallize)

Xetas – The Gaze (The Tower)

Vonnis – Chant du Cygne (Evil against Evil)

 

Dinsdag 15 augustus 2017

Josefin Öhrn & The Liberation – Sister Green Eyes (Mirage)

The Jesus & Mary Chain – Song for a Secret (Damage and Joy)

Slowdive – Star Roving (Slowdive)

Motorpsycho – The Bomb-Proff Roll and Beyond (Heavy Metal Fruit)

Smashing Pumpkins – Geek U.S.A. (Siamese Dream)

And You Will Know Us by the Trail of Dead – Will You Smile Again (Worlds Apart)

Teeth of the Sea – A.C.R.O.N.Y.M. (Your Mercury)

Whispering Sons – Insights (Endless Party)

Pop. 1280 – Pulse (Pulse EP)

Julian Cope – Fear Loves This Place (Jehovahkill)

Nick Cave & The Bad Seeds – Papa Won’t Leave You, Henry (Henry’s Dream)

Primus – Wynona’s Big Brown Beaver (Tales from the Punchbowl)

 

Dinsdag 8 augustus 2017

The For Carnation – A Tribute to (The For Carnation)

Wear Your Wounds – Fog (WYW)

Hey Colossus – In a Collision (The Guillotine)

All Them Witches – Bulls (Sleeping through the War)

Phoenician Drive – Two Coins for the Boatman (Two Coins)

Circle – Sick Child (Terminal)

We Stood like Kings – Night Owl (USA 1982)

Wailin Storms – Irene Garza (Sick City)

Melt Downer – Junkademy (Met Downer)

Faust – Lights Flicker (Fresh Air)

 

Dinsdag 1 augustus 2017

Bardspec – Bone (Hydrogen)

Circle – Terminal (Terminal)

Floating Points – Kelso Dunes (Reflections – Mojave Desert)

Peter Kernel & Their Wicked Orchestra – Supernatural Emperors (Peter Kernel & Their Wicked Orchestra EP)

The Myrrors – Somos La Resistencia (Hasta la Victoria)

We Stood like Kings – Machines (USA 1982)

Converge – Eve (I Can Tell You about Pain EP)

Chelsea Wolfe – Vex (Hiss Spun)

Couch Slut – Funeral Dyke (Contempt)

Afbeeldingsresultaat voor circle terminal

De Geluidsarchitect: vrijkaarten en interviews!

Februari 2016
>>> Dinsdag 21/02 (20u): vrijkaarten te winnen voor Helmet (07/03 live in Het Depot)

>>> Dinsdag 28/02 (20u): vrijkaarten te winnen voor Grails (12/03 live in Het Bos)

Maart 2016
>>> Dinsdag 07/03 (20u): vrijkaarten te winnen voor Russian Circles (17/03 live in de Botanique)
>>> Dinsdag 14/03 (20u): vrijkaarten te winnen voor The Garden (23/03 live in de Botanique)
>>> Dinsdag 21/03 (20u): interview met The Guru Guru + vrijkaarten te winnen voor Paper Hats + Sex Swing (31/03 live in De Kreun)
>>> Dinsdag 28/03 (20u): vrijkaarten te winnen voor Whores + Big Business (06/04 live in Trix / Heartbreaktunes)

April 2016
>>> Dinsdag 04/04 (20u): vrijkaarten te winnen voor Trans Am (20/04 live in Het Bos)
>>> Dinsdag 11/04 (20u): vrijkaarten te winnen voor Qujaku (18/04 live in de Magasin 4)
>>> Dinsdag 18/04 (20u): vrijkaarten te winnen voor Aluk Todolo + Oranssi Pazuzu (23/04 live in de Magasin 4)
>>> Dinsdag 25/04 (20u): vrijkaarten te winnen voor Jambinai (27/04 live in Stuk)

De Geluidsarchitect – Libertad-muziekquiz 2016: de oplossingen!

Dames en heren: de oplossingen van Libertad Muziekquiz samengesteld door De Geluidsarchitect! Merci aan alle ploegen en een dikke proficiat aan de eerste drie met hun grootste onderscheiding! Ook goed nieuws: de scores voor aardrijkskunde en geschiedenis lagen bijzonder hoog. En zowat de helft van de ploegen kende de woonplaats van Frank D.

1. Guided By Voices – Everywhere with Helicopter
Hoe heet de zanger van deze groep, die ook onder zijn eigen naam enkele tientallen soloplaten uitgebracht heeft? -> Robert Pollard
2. Whispering Sons – Wall
Welke cover speelde deze groep op de Rock Rally? (Groepsnaam OF titel van het nummer volstaat) -> Break on through (to the Other Side) van The Doors
3. Drs. P – Dodenrit
In welk jaar stierf deze man? -> 2015
4. David Bowie – Be My Wife
In welk jaar stierf deze man? -> 2016
5. De La Soul – A Rollerskating Jam named ‘Saturday’
Uit hoeveel leden bestaat dit project (nog steeds)? -> 3
6. The Smashing Pumpkins – I Am One
De zanger-gitarist speelde voor de eerste platen alle instrumenten zelf in, behalve de drums. Welke drugsfanaat was in die tijd de drummer? -> Jimmy Chamberlin
7. R.E.M. – Low
Tom Barman heeft de prachtige tekstregel ‘I skipped the part about love’ gepikt voor een nummer van dEUS. In welk dEUS-nummer komt deze tekst voor? -> Via
8. The Tragically Hip – At the Hundredth Meridian
Deze band speelde op 20 augustus zijn laatste optreden ooit, een show met niet minder dan 30 nummers op de setlist. Waarom zullen ze nu nooit meer live te zien zijn? -> Zanger Gordon Downie is terminaal ziek
9. Brian Eno – Needles in the Camel’s Eye
Deze muzikant deed ook productiewerk voor onder meer U2. Hun eerste plaat van de jaren ’90 moest hij weliswaar zo weinig mogelijk als U2 doen klinken. Over welke plaat gaat het? -> Achtung Baby
10. The Sound – Winning
Uit welke stad komt deze band? -> Londen
11. NoMeansNo – Slugs Are Burning
In september kondigden ze hun definitieve split aan. Hoeveel jaar hebben ze bestaan (het is deelbaar door 5)? -> 35
12. The Jackson 5 – I Want You Back
Hoe heet de jongste kadee van dit gezelschap? -> Michael Jackson
13. Fence – Cricket
Uit welke provincie komen deze kapoenen? -> Limburg

14. Intermezzo: De Geluidsarchitect’s homemade hitparademegamix van 1990
INXS (Suicide Blonde) (4x)
New Kids On The Block (Tonight) (3x)
Eros Ramazzotti (Se Bastasse una Canzone) (1x)
Roxette (Listen to Your Heart) (1x)
Technotronic (Get up) (2x)
Leyers, Michiels & Soulsister (Through before We Started) (2x)
Michael Bolton (How Am I Supposed to Live without You) (2x)
Matthias Reim (Verdammt, Ich Lieb’ Dich) (1x)
London Beat (I’ve Been Thinking about You) (3x)
Pet Shop Boys (So Hard) (1x)

Welke groep passeerde als enige vier keer in de megamix? -> INXS

15. Slayer – Raining Blood
Op welke plaat staat dit nummer? -> Reign in Blood
16. Interpol – Untitled
Voor de titel van hun laatste plaat maakten ze een anagram van hun groepsnaam. Hoe heet die plaat? -> El Pintor
17. Viet Cong – Silhouettes
Wat is de huidige naam van deze band? -> Preoccupations
18. André Brasseur – Holiday
Wat is de moedertaal van deze man? -> Frans
19. De Nieuwe Snaar – De postbode
Hugo Matthysen schreef de tekst voor dit nummer. Hè, dan kunnen we nog eens een vraag stellen over het Leugenpaleis. Hoe heette de sympathieke medicus uit Oostrozebeke uit dat legendarische radioprogramma? -> Dokter Dereiger
20. Jaydee – Plastic Dreams
Hoe heet het Gentse label dat deze single oorspronkelijk uitbracht? -> R&S
21. Grauzone – Eisbär
Uit welk land komen deze landgenoten van onder meer The Young Gods? -> Zwitserland
22. Fugazi – Burning Too
Hoe heet de frontman van dit gezelschap? -> Ian MacKaye
23. Beastie Boys – (You Gotta) Fight for Your Right (to Party)
Op welke plaat staat dit nummer? -> Licensed to Ill
24. Car Seat Headrest – Vincent
Deze jongelingen zitten tegenwoordig op het label van Yo La Tengo, Cat Power en Pavement. Welk platenlabel is dat? -> Matador Records
25. Nirvana – Territorial Pissings
Wie deed de opnames van deze plaat? -> Butch Vig

Tafelronde

26. Televisie (4 punten)
Karen WillemsAn PierléBALOJIRuben Block

27. Mauro Pawlowski (2 punten)
Heeft niet gespeeld bij Gore Slut en Nemo

28. Aardrijkskunde (5 punten)
(1) Dans Dans -> Antwerpen
(2) Double Veterans -> Vlaams-Brabant
(3) It It Anita -> Luik
(4) Raketkanon -> Oost-Vlaanderen
(5) Vandal X -> Limburg

29. Geschiedenis (6 punten)
1960 Sly & The Family Stone
1970 Black Sabbath
1980 Sonic Youth
1990 Slint (official)
2000 Arcade Fire
2010 Beck

30. Schiftingsvraag (enkel van belang bij gelijke stand) -> Frank D. uit Bornem! (De Achtergrond)

De Geluidsarchitect: nieuw seizoen!

Oktober 2015
>>> Dinsdag 06/10 (20u): interview met The Black Heart Rebellion en 9000 Records + vrijkaarten te winnen voor Stearica + Embers (24/10 live in Achterban (Gent))
>>> Dinsdag 13/10 (20u): vrijkaarten te winnen voor Solstafir + The Ocean + Mono (25/10 live in Muziekodroom)
>>> Dinsdag 20/10 (20u): vrijkaarten te winnen voor Metz + The Garden + Crows (29/10 live in Trix)
>>> Dinsdag 27/10 (20u): interview met Go March + vrijkaarten te winnen voor Chrome Brulée + Go March (07/11 live in AB)

November 2015
>>> Dinsdag 03/11 (20u): vrijkaarten te winnen voor The Black Heart Rebellion + Kiss the Anus of a Black Cat (10/11 live in AB)
>>> Dinsdag 10/11 (20u): vrijkaarten te winnen voor Last Ex (17/11 live in Trix) + (21u): muziekquiz (Café Libertad (Leuven))
>>> Dinsdag 17/11 (20u)
>>> Dinsdag 24/11 (20u)

December 2015
>>> Dinsdag 01/12 (20u)
>>> Dinsdag 08/12 (20u)
>>> Dinsdag 15/12 (20u): jaaroverzicht: het beste van 2015

De Geluidsarchitect (dinsdag 20u): de planning! Vrijkaarten te winnen!

September 2015
>>> Dinsdag 08/09 (20u): eerste uitzending na de zomerpauze!
>>> Dinsdag 15/09 (20u): vrijkaarten te winnen voor Isbells + Illuminine (20/09 live in de Botanique)
>>> Dinsdag 22/09 (20u): vrijkaarten te winnen voor Acid Mothers Temple + Taman Shud (02/10 live in Vooruit (Gent))
>>> Dinsdag 29/09 (20u)

Oktober 2015
>>> Dinsdag 06/10 (20u): vrijkaarten te winnen voor Stearica + Embers (24/10 live in Achterban (Gent))
>>> Dinsdag 13/10 (20u): vrijkaarten te winnen voor Solstafir + The Ocean + Mono (25/10 live in Muziekodroom)
>>> Dinsdag 20/10 (20u): vrijkaarten te winnen voor Metz + The Garden + Crows (29/10 live in Trix)
>>> Dinsdag 27/10 (20u): vrijkaarten te winnen voor Chrome Brulée + Go March (07/11 live in AB)

De Geluidsarchitect – De 50 beste tracks van 2014

Berline0.33 – Castle in the Air
Big Ups – Goes Black
Black Market Karma – Heady Ideas
Camera – To the Inside
Carlos Cipa – Needle in a Doll
Carlos Cipa & Sophia Jani – Whatever a Sun Will Always Sing
Caudal – Uprise
Chris Forsyth & the Solar Motel Band – The Ballad of Freer Hollow
Christian Fitness – Disturbing the Ache
Corrections House – Dirt Poor and Mentally Ill
Die! Die! Die! – Out of Mind
Dub Thompson – Pterodactyls
Exocomet – Cyclops
The Eye of Time – Catalonia Spain 1936
Fabrizio Paterlini – My Piano, the Clouds
Federico Albanese – Carousel #3
Gesloten Cirkel – Stakan
Goat – Talk to God
Hammerhead – Global Depression
Henry Blacker – Crab House
Holy Mountain – Star Kings
Karma to Burn – 56
MannGold de Cobre – Wahnsinn
Martyrdöd – Nödkanal
The Men – Different Days
Mono – Cyclone
Motorpsycho – Kvaestor
Nordmann – Rups
The Notwist – Kong
Old Man Gloom – Simia Dei
Ought – Today, More than Any Other Day
Papir – IIII-I
Peter Kernel – High Fever
Poppy Ackroyd – Feathers
Raketkanon – Florent
Rape Blossoms – Outlines
[SIC] – ShpS
Shellac – Dude Incredible
Skull Defekts – The Known Unknown
Sonson – Foghorn
Swans – Natha lie Neal
Thee Silver Mt Zion Memorial Orchestra – Take Away These Early Grave Blues
Thurston Moore – Germs Burn
Total Control – Two Less Jacks
Viet Cong – Continental Shelf
We Stood like Kings – Akt IV
Winged Victory for the Sullen – Atomos XI
Wovenhand – Corsicana Clip
Yawns – White Lights
Yvette – Cuts Me in Half

15 jaar De Geluidsarchitect: de top 15 van de samensteller

1. Slint – Spiderland
2. Three Mile Pilot – The Chief Assassin to the Sinister
3. Juno – A Future Lived in Past Tense
4. I Like Trains – Elegies to Lessons Learnt
5. Barkmarket – L. Ron
6. …And You Will Know Us By The Trail Of Dead – Madonna
7. Explosions in the Sky – The Earth Is not a Cold Dead Place
8. 65daysofstatic – The Fall of Math
9. Russian Circles – Station
10. Shellac – At Action Park
11. Oxes – Oxes
12. Karate – Karate
13. Flying Horseman – Twist
14. Part Chimp – Thriller
15. Maserati – Inventions for the New Season

En verder: Codeine, Grails, Do Make Say Think, The For Carnation, June of 44, Mogwai, Mono, Motorpsycho, Isis, Neurosis, Pelican, Kong, Tortoise, The Mercury Program, Hurtmold, The Samuel Jackson Five, Shipping News, Shannon Wright, The Black Heart Procession, A Minor Forest, Scraps of Tape, TODD,…

15 jaar De Geluidsarchitect: de top 15 van de technieker

1. Slint – Spiderland
2. Sebadoh – Bakesale
3. God Is an Astronaut – God Is an Astronaut
4. Flying Horseman – Twist
5. Tomàn – Where Wolves Wear Wolf Wear
6. Part Chimp – Thriller
7. 65 Days of Static – The Destruction Of Small Ideas
8. Casse Brique – Rebelote contre Coinche
9. Russian Circles – Station
10. BRNS – Wounded
11. Shannon Wright – In Film Sound
12. New Bleeders – New Bleeders
13. Federico Albanese – The Houseboat and the Moon
14. Drums Are for Parades – Master
15. Raketkanon – RKTKN #1

En verder: Spookhuisje, Tool, Sonic Youth, Explosions in the Sky, Samuel Jackson Five, Pavement, Velvet Underground, Porcupine Tree, de portables, Peter Kernel, Oxes, MIAVA, Kabul Golf Club, Fugazi, …

Top 40 van de luisteraars: http://www.radioscorpio.be/hetbesteuit15jaardegeluidsarchitectdetop40