De Geluidsarchitect

De meest recente uitzendingen!

Najaar 2016: interviews en vrijkaarten!

September 2016
>>> Dinsdag 06/09 (20u): eerste uitzending na de zomerpauze
>>> Dinsdag 13/09 (20u):
>>> Dinsdag 20/09 (20u): vrijkaarten te winnen voor The Glücks + Camera (24/09 live in de Charlatan /Scratch+Snuff)
>>> Dinsdag 27/09 (20u):

Oktober 2016
>>> Dinsdag 04/10 (20u): vrijkaarten te winnen voor Pile + Pruikduif + Shoeshine (15/10 live in de Magasin 4)
>>> Dinsdag 11/10 (20u): interview met het Waves Festival (21-22/10 in Maaseik)
>>> Dinsdag 18/10 (20u): vrijkaarten te winnen voor Dinosaur Jr (01/11 live in de AB)
>>> Dinsdag 25/10 (20u): interview met It It Anita (cd-release)

November 2016
>>> Dinsdag 01/11 (20u): vrijkaarten te winnen voor Bruno Bavota + Joep Beving + Jan Swerts (10/11 live in de Schouwburg / 30cc)
>>> Dinsdag 08/11 (20u): vrijkaarten te winnen voor pg.lost + Alcest + Mono (18/11 live in de VK)
>>> Dinsdag 15/11 (20u): vrijkaarten te winnen voor Hey Colossus + Part Chimp + Stearica (26/11 live in de Magasin 4)
>>> Dinsdag 22/11 (20u): vrijkaarten te winnen voor Stadt + Dans Dans (30/11 live in Stuk)
>>> Dinsdag 29/11 (20u): interview met Baby Fire + vrijkaarten te winnen voor Carlos Cipa + Lubomyr Melnyk (12/12 live in de Botanique)

December 2016
>>> Dinsdag 06/12 (20u): vrijkaarten te winnen voor Peter Kernel (13/12 live in de Botanique)
>>> Dinsdag 13/12 (20u):
>>> Dinsdag 20/12 (20u): jaaroverzicht: het beste van 2016


Het beste van 15 jaar De Geluidsarchitect!


De Geluidsarchitect voor Radio Harlaz (Mad about Mountains)

De Interviews






































Eindejaarslijstjes








De 50 beste tracks van 2014: www.radioscorpio.be/degeluidsarchitectde50bestetracksvan2014

 

Jaaroverzicht – Top 15 van 2011

1. Grails – Deep Politics
2. Russian Circles – Empros
3. Shels – Plains of the Purple Buffalo
4. Steven Wilson – Grace for Drowning
5. Young Widows – In and out of Youth and Lightness
6. The Psychic Paramount – II
7. Glorie – Glorie
8. Sgt. – Birthday
9. Peter Kernel – White Death Black Heart
10. Black Spires – – –
11. Bluebridge the Quartet – Bluebridge the Quartet
12. Mamiffer – Mare Decendrii
13. Vessels – Helioscope
14. Esmerine – La Lechuza
15. Mogwai – Hardcore Will Never Die, but You Will

Mini-releases: BRNS, Oxes en Big’N
Heruitgave: Bitch Magnet

Het programma

“This radio show selects contemporary music that stands out in creativity, extreme power or intense beauty.”

Organische soundscapes, magistrale gitaaruithalen, noise, opbouw, aandacht voor detail, gitaargekte, repetitiviteit of van de hak op de tak, en bloedmooie, veelgelaagde melodieën. Veel strofes en refreinen zult u niet aantreffen in dit radioprogramma.

Kwamen al interviewgewijs aan bod: 31 Knots, 65 Days of Static, The Album Leaf, Apse, Arab Strap, Battles, Berg Sans Nipple, Big Ups, Black Heart Procession, Caspian, Crippled Black Phoenix, Damon Che (Don Caballero), David Grubbs (Gastr del Sol, Codeine, Bastro), Do Make Say Think, Doug Scharin (Him, Rex, June of 44), Dreamend, Early Day Miners, Enablers, Explosions in the Sky, Federico Albanese, Fly Pan Am, Girls against Boys, God Is an Astronaut, Grails, Hangedup, If These Trees Could Talk, I Like Trains, Isis, Karate, Kokomo, Kong, Lost in Kiev, Magyar Posse, Maserati, Maybeshewill, Migala, Mono, My Education, Neurosis, Ostinato, Oxes, The Paper Chase, Pelican, Peter Kernel, Pinback, Pirate Ship Quintet, Red Sparowes, Rothko, Russian Circles, Salvatore, Samuel Jackson Five,Scraps of Tape, Sleeping People, Tarentel, This Will Destroy You, Todd, Tortoise, We vs Death, Zu,

Belgische gasten: Agents in Panama, Black Heart Rebellion, BRNS, Cecilia Eyes, Celestial Wolves, Chrome Brulée, Codasync, Condor Gruppe, Dans Dans, Dead Souls,  A December Lake, Drums Are for Parades, Falling Man, Flipo Mancini, Flying Horseman, Germans, Glücks, Go March, Grim, Guernica, Hitch, Klunen, MannGold de Cobre, Mantis, Meteor Musik, MIAVA, Motek, Musth, New Bleeders, Nordmann, Pentark, Pilod, De Portables, Rape Blossoms, [SIC], Spookhuisje, Stadt, Starfield Season, Statue, Sweek, Tomàn, Transit, We Stood like Kings, Willo the Wisp, Wixel, Yawns, Yuko,

Interviews voor Signaal/Ruis: 30,000 Monkies, Bed Rugs, Believo, Blackie & The Oohoos, Blaegger, Brutus, Dvkes, El Yunque, The Girl who Cried Wolf, The Guru Guru, Horses on Fire, Kabul Golf Club, In-Kata, Interesting Television Programs, Kapitan Korsakov, Kiss the Anus of a Black Cat, Little Trouble Kids, Maze, Mosquito, Musth, Rott Childs, The Sedan Vault, Sore Losers, Teen Creeps, Tubelight, Vandal X

L’architecte sonore 1.0: Runderground (Ben Hageman, Radio Universitaire Namuroise)
L’architecte sonore 2.0: Wim Maesschalck (Wixel, Guernica)
L’architecte sonore 3.0: Pentark (Spank Me More)
L’architecte sonore 4.0: Casse Brique (Honest House)

Hou deze pagina in de gaten voor vrijkaarten, gratis cd’s en andere cadeaus.