De Geluidsarchitect

De meest recente uitzendingen!

Najaar 2017: interviews en vrijkaarten!

September 2017
>>> Dinsdag 12/09 (20u): interview met We Stood like Kings + vrijkaarten te winnen voor MoE + DEAD (26/09 live in de Magasin 4)
>>> Dinsdag 19/09 (20u): vrijkaarten te winnen voor Sex Swing + Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs (28/09 live in de Magasin 4)
>>> Dinsdag 26/09 (20u): interview met Agents in Panama + vrijkaarten te winnen voor Hey Colossus + Barst + MNHM (07/10 live in De Koer / Scratch & Snuff)

Oktober 2017
>>> Dinsdag 03/10 (20u): interview met Nordmann + vrijkaarten te winnen voor Die Anarchistische Abendunterhaltung (12/10 live in de AB)
>>> Dinsdag 10/10 (20u): interview met Barely Autumn + vrijkaarten te winnen voor Nordmann (18/10 live in de AB)
>>> Dinsdag 17/10 (20u): vrijkaarten te winnen voor pg.lost + Celestial Wolves (22/10 live in Trix)

>>> Dinsdag 24/10 (20u): uitzending

November 2017
>>> Dinsdag 07/11 (20u): uitzending
>>> Dinsdag 14/11 (20u): uitzending
>>> Dinsdag 21/11 (20u): interview met BRNS + vrijkaarten te winnen voor BRNS (21/11 live in Stuk)
>>> Dinsdag 28/11 (20u): uitzending

December 2017
>>> Dinsdag 05/12 (20u): uitzending
>>> Dinsdag 12/12 (20u): interview met Poppel + vrijkaarten te winnen voor Poppel + The Tubs (16/12 live in de De Tijl in Diest)
>>> Dinsdag 19/12 (20u): jaaroverzicht – het beste van 2017!
>>> Dinsdag 26/12 (20u): vakantie!

Het beste van 15 jaar De Geluidsarchitect!


De Geluidsarchitect voor Radio Harlaz (Mad about Mountains)

De Interviews











































Eindejaarslijstjes








De 50 beste tracks van 2014: www.radioscorpio.be/degeluidsarchitectde50bestetracksvan2014

 

Jaaroverzicht – Top 15 van 2011

1. Grails – Deep Politics
2. Russian Circles – Empros
3. Shels – Plains of the Purple Buffalo
4. Steven Wilson – Grace for Drowning
5. Young Widows – In and out of Youth and Lightness
6. The Psychic Paramount – II
7. Glorie – Glorie
8. Sgt. – Birthday
9. Peter Kernel – White Death Black Heart
10. Black Spires – – –
11. Bluebridge the Quartet – Bluebridge the Quartet
12. Mamiffer – Mare Decendrii
13. Vessels – Helioscope
14. Esmerine – La Lechuza
15. Mogwai – Hardcore Will Never Die, but You Will

Mini-releases: BRNS, Oxes en Big’N
Heruitgave: Bitch Magnet

Het programma

“This radio show selects contemporary music that stands out in creativity, extreme power or intense beauty.”

Organische soundscapes, magistrale gitaaruithalen, noise, opbouw, aandacht voor detail, gitaargekte, repetitiviteit of van de hak op de tak, en bloedmooie, veelgelaagde melodieën. Veel strofes en refreinen zult u niet aantreffen in dit radioprogramma.

Kwamen al interviewgewijs aan bod: 31 Knots, 65 Days of Static, The Album Leaf, Apse, Arab Strap, Battles, Berg Sans Nipple, Big Ups, Black Heart Procession, Caspian, Crippled Black Phoenix, Damon Che (Don Caballero), David Grubbs (Gastr del Sol, Codeine, Bastro), Do Make Say Think, Doug Scharin (Him, Rex, June of 44), Dreamend, Early Day Miners, Enablers, Explosions in the Sky, Federico Albanese, Fly Pan Am, Girls against Boys, God Is an Astronaut, Grails, Hangedup, If These Trees Could Talk, I Like Trains, Isis, Karate, Kokomo, Kong, Lost in Kiev, Magyar Posse, Maserati, Maybeshewill, Migala, Mono, My Education, Neurosis, Ostinato, Oxes, The Paper Chase, Pelican, Peter Kernel, Pinback, Pirate Ship Quintet, Red Sparowes, Rothko, Russian Circles, Salvatore, Samuel Jackson Five,Scraps of Tape, Sleeping People, Tarentel, This Will Destroy You, Todd, Tortoise, We vs Death, Zu,

Belgische gasten: Agents in Panama, Black Heart Rebellion, BRNS, Cecilia Eyes, Celestial Wolves, Chrome Brulée, Codasync, Condor Gruppe, Dans Dans, Dead Souls,  A December Lake, Drums Are for Parades, Falling Man, Flipo Mancini, Flying Horseman, Germans, Glücks, Go March, Grim, Guernica, Hitch, Klunen, MannGold de Cobre, Mantis, Meteor Musik, MIAVA, Motek, Musth, New Bleeders, Nordmann, Pentark, Pilod, De Portables, Rape Blossoms, [SIC], Spookhuisje, Stadt, Starfield Season, Statue, Sweek, Tomàn, Transit, We Stood like Kings, Willo the Wisp, Wixel, Yawns, Yuko,

Interviews voor Signaal/Ruis: 30,000 Monkies, Bed Rugs, Believo, Blackie & The Oohoos, Blaegger, Brutus, Dvkes, El Yunque, The Girl who Cried Wolf, The Guru Guru, Horses on Fire, Kabul Golf Club, In-Kata, Interesting Television Programs, Kapitan Korsakov, Kiss the Anus of a Black Cat, Little Trouble Kids, Maze, Mosquito, Musth, Rott Childs, The Sedan Vault, Sore Losers, Teen Creeps, Tubelight, Vandal X

L’architecte sonore 1.0: Runderground (Ben Hageman, Radio Universitaire Namuroise)
L’architecte sonore 2.0: Wim Maesschalck (Wixel, Guernica)
L’architecte sonore 3.0: Pentark (Spank Me More)
L’architecte sonore 4.0: Casse Brique (Honest House)

Hou deze pagina in de gaten voor vrijkaarten, gratis cd’s en andere cadeaus.